ΑΣΥΡΜΑΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ RF Wifi RGBW 4 ΚΑΝΑΛΙΑ
ΑΣΥΡΜΑΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ RF Wifi RGBW 4 ΚΑΝΑΛΙΑ
17,99€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-71413
Περιγραφή
ΑΣΥΡΜΑΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ RF Wifi RGBW 4 ΚΑΝΑΛΙΑ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.060 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 2.400-2.480GHz |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 120mm |
| Πλάτος | 52.50mm |
| Ύψος | 21mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.060 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/200 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +55°C |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-FPC/Plastic-FPC |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |