ΒΑΣΗ ΓΛΟΜΠΟΥ ΒΑΚΕΛΙΤΟΥ Ε27 ΙΣΙΑ
ΒΑΣΗ ΓΛΟΜΠΟΥ ΒΑΚΕΛΙΤΟΥ Ε27 ΙΣΙΑ
1,62€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-22003
Περιγραφή
ΒΑΣΗ ΓΛΟΜΠΟΥ ΒΑΚΕΛΙΤΟΥ Ε27 ΙΣΙΑ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.116 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ύψος | 60mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.116 |
| Διάμετρος | 90mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Συσκευασία | PVC Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό&Κεραμικό/Plastic&Ceramic |
| Ντουί Λαμπτήρα | Ε27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |