ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΗΜΕΙΩΣΕΩΝ
ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΗΜΕΙΩΣΕΩΝ
5,38€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-24509
Περιγραφή
ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΗΜΕΙΩΣΕΩΝ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό - Μαύρο/ White - Black |
| Διακόπτης | Ναι/ Yes |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | Μπαταρία: 9V DC/ Battery: 9V DC |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 0,72W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 300mm |
| Πλάτος | 50mm |
| Ύψος | 210mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,490 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\8 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Συσκευασία | Color Box |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Γενικές Πληροφορίες | 12 Λευκά Led/ 12 White led lights, Τύπος Μπαταρίας: 6xAA/ Baterry Type: 6xAA, Ρύθμιση Έντασης: Όχι/ Dimmable: No, Συμπεριλαμβάνονται 2 ειδικοί μαρκαδόροι/ Included 2 special markers |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |