ΒΑΣΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΓΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ PANEL LED 120X30X4.3 ΛΕΥΚΟ
ΒΑΣΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΓΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ PANEL LED 120X30X4.3 ΛΕΥΚΟ
6,28€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-56197
Περιγραφή
ΒΑΣΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΓΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ PANEL LED 120X30X4.3 ΛΕΥΚΟ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.500 |
| Μήκος | 1200mm |
| Πλάτος | 300mm |
| Ύψος | 430mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.570 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20 |
| Συσκευασία | Brown Box with Nylon Bag with sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό/Aluminium-Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Γείωση Αντικειμένου | Όχι/No |