ΒΑΣΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΓΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ PANEL LED 60X60X6.3 ΜΑΥΡΟ
ΒΑΣΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΓΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ PANEL LED 60X60X6.3 ΜΑΥΡΟ
11,13€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-56392
Περιγραφή
ΒΑΣΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΓΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ PANEL LED 60X60X6.3 ΜΑΥΡΟ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Mαύρο/Black |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.560 |
| Μήκος | 600mm |
| Πλάτος | 600mm |
| Ύψος | 63mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.660 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20 |
| Συσκευασία | Brown Box with Nylon Bag with sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό/Aluminium-Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Γείωση Αντικειμένου | Όχι/No |