ΓΩΝΙΑ ΧΩΝΕΥΤΗ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΓΙΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΡΑΓΑ 90° ΜΑΥΡΗ
ΓΩΝΙΑ ΧΩΝΕΥΤΗ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΓΙΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΡΑΓΑ 90° ΜΑΥΡΗ
7,63€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-59911
Περιγραφή
ΓΩΝΙΑ ΧΩΝΕΥΤΗ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΓΙΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΡΑΓΑ 90° ΜΑΥΡΗ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.160 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 43mm |
| Πλάτος | 100mm |
| Ύψος | 100mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.120 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/30 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο/Aluminium |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/ 5 Years |