ΔΕΜΑΤΙΚΑ ΜΑΥΡΑ 120X2.5mm 100 ΤΕΜ
ΔΕΜΑΤΙΚΑ ΜΑΥΡΑ 120X2.5mm 100 ΤΕΜ
0,68€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-54102
Περιγραφή
ΔΕΜΑΤΙΚΑ ΜΑΥΡΑ 120X2.5mm 100 ΤΕΜ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Κωδικος Προμηθευτη | CHS-3*120 B |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Μήκος | 120mm |
| Πλάτος | 2.5mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,005 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1(100pcs)/500box |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -35°C - +85°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Paper Card |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Νάιλον 66 94V-2 UL/Nylon 66 94V-2 UL |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Αντοχή στη διάβρωση/Erosion Control, Δεν περιλαμβάνεται αλογόνο/No halogen included, Αντοχή στο Τέντωμα:80N/Tensile Strength:80N, UV Protected |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |