ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ - ΑΙΣΘΗΤΗΡΑΣ (ΠΟΡΤΑΣ) ''E1-D'' 12-24VDC 4A
ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ - ΑΙΣΘΗΤΗΡΑΣ (ΠΟΡΤΑΣ) ''E1-D'' 12-24VDC 4A
8,31€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-71650
Περιγραφή
ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ - ΑΙΣΘΗΤΗΡΑΣ (ΠΟΡΤΑΣ) ''E1-D'' 12-24VDC 4A
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Μέγιστη ισχυς εισόδου DC | DC12-24V |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12-24V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.006 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 128HZ |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 48-96W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP00 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 5000mA |
| Μήκος | 50mm |
| Πλάτος | 11mm |
| Ύψος | 7.50mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.011 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C+55 O°C |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαίσιο Αλουμινίου-FPC/Aluminum-FPC |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | (Output Watt): 48-96W |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |