ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ ΣΗΜΑΤΟΣ ΓΙΑ RGBW ΤΑΙΝΙΑ DC 6AX4 288W/12V 576W/24V
ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ ΣΗΜΑΤΟΣ ΓΙΑ RGBW ΤΑΙΝΙΑ DC 6AX4 288W/12V 576W/24V
15,05€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-71473
Περιγραφή
ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ ΣΗΜΑΤΟΣ ΓΙΑ RGBW ΤΑΙΝΙΑ DC 6AX4 288W/12V 576W/24V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Μέγιστη ισχυς εισόδου DC | 12-24V |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12-24V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.084 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 288-576W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 24000mA |
| Μήκος | 81mm |
| Πλάτος | 24mm |
| Ύψος | 64mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.124 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +55°C |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαίσιο Αλουμινίου-FPC/Aluminum-FPC |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | (Output Watt): 12V/288W, 24V/576W |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |