ΕΝΩΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΓΙΑ COB 5mm
ΕΝΩΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΓΙΑ COB 5mm
2,31€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-72903
Περιγραφή
ΕΝΩΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΓΙΑ COB 5mm
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 0-36V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.002 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 5500mA |
| Μήκος | 17mm |
| Πλάτος | 14mm |
| Ύψος | 4.50mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.001 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 10/500 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Πλαστικό/Copper-Plastic |