ΕΝΩΤΙΚΟ ΓΙΑ COB RGBW 12mm
ΕΝΩΤΙΚΟ ΓΙΑ COB RGBW 12mm
0,97€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-72951
Περιγραφή
ΕΝΩΤΙΚΟ ΓΙΑ COB RGBW 12mm
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 0-36V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.002 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 5500mA |
| Μήκος | 13mm |
| Πλάτος | 10mm |
| Ύψος | 5mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.001 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 10/500 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Πλαστικό/Copper-Plastic |