ΕΝΩΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΑΙΝΙΑ LED COB 220V
ΕΝΩΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΑΙΝΙΑ LED COB 220V
0,93€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-72963
Περιγραφή
ΕΝΩΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΑΙΝΙΑ LED COB 220V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.003 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP66 |
| Μήκος | 40mm |
| Πλάτος | 10mm |
| Ύψος | 10mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.002 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 10/500 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 0°C - +30°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Πλαστικό/Copper-Plastic |