ΗΧΕΙΟ ΟΡΟΦΗΣ ΛΕΥΚΟ Φ240x80mm 10W 100V
ΗΧΕΙΟ ΟΡΟΦΗΣ ΛΕΥΚΟ Φ240x80mm 10W 100V
30,23€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-68973
Περιγραφή
ΗΧΕΙΟ ΟΡΟΦΗΣ ΛΕΥΚΟ Φ240x80mm 10W 100V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 100V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.630 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 90-18khz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 10W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ύψος | 80mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1.110 |
| Διάμετρος | 240mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/8 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +60°C |
| Συσκευασία | Color Box |
| Διάσταση Εγκοπής | 205mm |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό/Aluminium-Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | 91dB |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |