ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ WST06 3A 220V
ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ WST06 3A 220V
13,87€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-44002
Περιγραφή
ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ WST06 3A 220V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-250V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.210 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 2kW |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 3A |
| Επαφή Θερμοστάτη NO/NC | NO/NC |
| Μήκος | 84mm |
| Πλάτος | 84mm |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 39mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.080 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C +50°C |
| Συσκευασία | Color Box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πυράντοχο UL 94 V-0/Fireproof UL 94 V-0 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | Ναι/Yes |
| Θερμοστάτης | 0°C - +40°C |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |