ΘΕΡΜΑΣΤΡΑ ΧΑΛΑΖΙΑ SLIM 2800W ΜΑΥΡH ΜΕ ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗ
ΘΕΡΜΑΣΤΡΑ ΧΑΛΑΖΙΑ SLIM 2800W ΜΑΥΡH ΜΕ ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗ
44,90€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227106866
Περιγραφή
ΘΕΡΜΑΣΤΡΑ ΧΑΛΑΖΙΑ SLIM 2800W ΜΑΥΡH ΜΕ ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαυρο / Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2.900kg |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50-60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 2800W (1400W-2800W) |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 48.5cm |
| Πλάτος | 19.5cm |
| Ύψος | 52cm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 3.600kg |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικο & Αλουμινιο / Plastic & Aluminium |
| Πιστοποιητικά | Ναι / Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι / Yes |
| Γενικές Πληροφορίες | Με διακόπτη ασφαλείας σε περιπτωση πτωσης / Tip over safety switch, ΝΕΑ
 ΛΕΠΤΗ
 ΣΧΕΔΙΑΣΗ
 με μικρό
 μέγεθος που
 καταλαμβάνει
 λιγότερο
 χώρο/NEW
 SLIM
 DESIGN
 with
 compact size
 that takes up
 less of your
 space. |
| Διακόπτης Ασφαλείας | Ναι / Yes |
| Κάλυψη Χώρου | 30m² |
| Θερμοστάτης | Ναι / Yes |
| Λαβές Μεταφοράς | Ναι / Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 χρόνια / 2 years |
| Θερμαντικό Στοιχείο | Λάμπα Χαλαζία / Quartz Tube |
| Τύπος Φις | VDE |