ΚΑΛΩΔΙΑ YSLY-jz 10 X 1,50 mm² ΓΚΡΙ (1000m/Drum)
ΚΑΛΩΔΙΑ YSLY-jz 10 X 1,50 mm² ΓΚΡΙ (1000m/Drum)
7,41€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 150-18259
Περιγραφή
ΚΑΛΩΔΙΑ YSLY-jz 10 X 1,50 mm² ΓΚΡΙ (1000m/Drum)
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Grey/Γκρι |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,2182 |
| Τύπος Καλωδίου | YSLY-JZ |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1000m/Drum |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Copper/Aluminium-PVC |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | TSE K 373 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Διατομή Καλωδίου | 10X1,50mm2 |
| Μήκος Καλωδίου | 1000m/Drum |