ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ ΑΣΤΕΡΙΑΣ pz1x80mm
ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ ΑΣΤΕΡΙΑΣ pz1x80mm
1,10€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-18118
Περιγραφή
ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ ΑΣΤΕΡΙΑΣ pz1x80mm
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Κωδικος Προμηθευτη | FL-3208-9 |
| Χρώμα Προϊόντος | Κόκκινο-Κίτρινο/Red-Yellow |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 1000V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,229 |
| Μήκος | 180mm |
| Πλάτος | 30mm |
| Ύψος | 178mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,229 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +55°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag-Plastic Label |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-S2 Μέταλλο/Plastic-S2 Steel |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 1 Χρόνο/1 Year |