ΚΕΡΑΜΙΚΟ ΦΟΡΗΤΟ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΡΟΥΧΩΝ 900W+ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙΩΝ
ΚΕΡΑΜΙΚΟ ΦΟΡΗΤΟ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΡΟΥΧΩΝ 900W+ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙΩΝ
59,90€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227400254
Περιγραφή
ΚΕΡΑΜΙΚΟ ΦΟΡΗΤΟ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΡΟΥΧΩΝ 900W+ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙΩΝ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Χακί /khaki |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2.8kg |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 900W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IPX1 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 3.7A |
| Μήκος | 70cm |
| Χρονοδιακόπτης | 180 λεπτά/minutes |
| Πλάτος | 45cm |
| Ύψος | 150cm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 3.5kg |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μεταλλικό, Πλαστικό, Ύφασμα / Plastic ,metal , oxford cloth |
| Πιστοποιητικά | CE |
| Ένδειξη CE | Ναι / Yes |
| Γενικές Πληροφορίες | Στεγνωτήριο παπουτσιών 220-240V, 8W (2x4W), 50Hz, 0.035A, IP22, Στεγνωτήριο παπουτσιών 0.3kg καθαρό βάρος, 0.374 μεικτό βάρος, Ύψος 2.8cm το κάθε ένα, πλάτος 4.5cm το κάθε ένα, μήκος 19cm το κάθε ένα, Στεγνωτήριο παπουτσιών Χρώμα γκρι, μεταλλικό & πλαστικό, PTC heating, VDE plug, 1.4m μήκος καλωδίου, Στεγνωτήριο παπουτσιών Κιβωτοποίηση 1, Εγγύηση 2 χρόνια, Στεγνωτήριο ρούχων:Χρονοδιακόπτης 180 λεπτών και διακόπτης ασφαλείας / Τimer of 180 minutes and safety switch, Στεγνωτήριο ρούχων: Γρήγορο στέγνωμα, κυκλική ροή, θερμοκρασία στεγνώματος 60 βαθμοί Κελσίου/ Dry fast, circular flow, drying temperature 65 degree Celsius, Στεγνωτήριο ρούχων: Βάρος ρούχων έως 25 κιλά / clothes load weight 25 kg |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 χρόνια / 2 years |
| Θερμαντικό Στοιχείο | PTC heating |
| Τύπος Φις | VDE plug |
| Μήκος Καλωδίου | 1,5m |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι / Yes |