ΚΛΕΜΜΑ ΑΝΤΑΠΤΟΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΙΚΗ 3/6 ΘΕΣΕΩΝ 0,20-2,5mm 32Α 250V
ΚΛΕΜΜΑ ΑΝΤΑΠΤΟΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΙΚΗ 3/6 ΘΕΣΕΩΝ 0,20-2,5mm 32Α 250V
1,57€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-11068
Περιγραφή
ΚΛΕΜΜΑ ΑΝΤΑΠΤΟΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΙΚΗ 3/6 ΘΕΣΕΩΝ 0,20-2,5mm 32Α 250V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Αριθμός Θέσεων | 6 |
| Όνομα μοντέλου | CMK-423-6 |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι-Κόκκινο-Μπλε-Κίτρινο/Grey-Red-Blue-Yellow |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,015 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 32A |
| Μήκος | 41.5mm |
| Πλάτος | 36mm |
| Ύψος | 15mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,015 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 10/100/800 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +85°C |
| Συσκευασία | Paper card + plastic bag |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό / Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |