ΚΟΛΛΗΤΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ ΓΙΑ LED 8mm 50Μ
ΚΟΛΛΗΤΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ ΓΙΑ LED 8mm 50Μ
0,27€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-72990
Περιγραφή
ΚΟΛΛΗΤΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ ΓΙΑ LED 8mm 50Μ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.120 |
| Μήκος | 50000mm |
| Πλάτος | 8mm |
| Ύψος | 1mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.120 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 10/500 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 0°C - +30°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Κόλα-χαρτί/glue-paper |