ΚΟΥΤΙ ΔΙΑΚΛΑΔΩΣΗΣ ME 3 ΣΤΥΠΙΟΘΛΗΠΤΕΣ 1ΜΕΣΑ-2ΕΞΩ IP68
ΚΟΥΤΙ ΔΙΑΚΛΑΔΩΣΗΣ ME 3 ΣΤΥΠΙΟΘΛΗΠΤΕΣ 1ΜΕΣΑ-2ΕΞΩ IP68
4,76€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-11251
Περιγραφή
ΚΟΥΤΙ ΔΙΑΚΛΑΔΩΣΗΣ ME 3 ΣΤΥΠΙΟΘΛΗΠΤΕΣ 1ΜΕΣΑ-2ΕΞΩ IP68
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Αριθμός Θέσεων | 3 |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.160 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP68 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Μήκος | 138mm |
| Πλάτος | 98mm |
| Ύψος | 41.3mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.160 |
| Διάμετρος | 11mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/50 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -40°C - +85°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Νάιλον/Copper-Nylon |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Φ11 |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |