ΛΑΜΠΑ LED G95 FILAMENT "DECOR" 5W 300lm E27 1800K 175-250V DIMMABLE GOLD
ΛΑΜΠΑ LED G95 FILAMENT "DECOR" 5W 300lm E27 1800K 175-250V DIMMABLE GOLD
5,52€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-78702
Περιγραφή
ΛΑΜΠΑ LED G95 FILAMENT "DECOR" 5W 300lm E27 1800K 175-250V DIMMABLE GOLD
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 175-250V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 1800k |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 5W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 28mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 300lm |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0,50 |
| Ύψος | 142mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,1 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάμετρος | 95mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/5/20 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Συσκευασία | Paper Window B.Pack |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Γυαλί/Glass |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Τύπος Led | Filament |
| Σχήμα Λαμπτήρα | G95 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 360° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Χρώμα Καλύμματος | Χρυσό/ Gold |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 787764 |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |