ΛΑΜΠΑ LED "MOVE ME" ΓΛΟΜΠΟΣ G120 E27 5,5W 450lm 2700K 220-240V ΑΣΗΜΙ/ΑΣΗΜΙ
ΛΑΜΠΑ LED "MOVE ME" ΓΛΟΜΠΟΣ G120 E27 5,5W 450lm 2700K 220-240V ΑΣΗΜΙ/ΑΣΗΜΙ
5,50€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-81890
Περιγραφή
ΛΑΜΠΑ LED "MOVE ME" ΓΛΟΜΠΟΣ G120 E27 5,5W 450lm 2700K 220-240V ΑΣΗΜΙ/ΑΣΗΜΙ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Σειρά Προϊόντων | PLUS |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 2700K |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 5,5W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 24mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 450lm |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0,95 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,345 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >90 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Συσκευασία | Window Paper B.Pack |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Σχήμα Λαμπτήρα | G120 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Ρύθμιση Έντασης | Οχι/ No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0,5 sec |
| Υλικό Προϊόντος | Γυαλί & Αλουμίνιο/ Glass & Aluminum |
| Γωνία Δέσμης | 307°\81° |
| Διάμετρος (mm) | 120mm |
| Ύψος (mm) | 186mm |
| Χρώμα Καλύμματος | Διάφανο - Ασημί/ Clear - Silver |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 807200 |