ΛΑΜΠΑ LED ΚΟΙΝΗ CROSSED FILAMENT 8W 900lm E27 2700K 220-240V DIMMABLE ΑΝΤΕΣΤΡΑΜΕΝΟΥ ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΑΣΗΜΙ
ΛΑΜΠΑ LED ΚΟΙΝΗ CROSSED FILAMENT 8W 900lm E27 2700K 220-240V DIMMABLE ΑΝΤΕΣΤΡΑΜΕΝΟΥ ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΑΣΗΜΙ
4,93€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-78071
Περιγραφή
ΛΑΜΠΑ LED ΚΟΙΝΗ CROSSED FILAMENT 8W 900lm E27 2700K 220-240V DIMMABLE ΑΝΤΕΣΤΡΑΜΕΝΟΥ ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΑΣΗΜΙ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 2700K |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 8W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 50mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 900lm |
| Ισοδυναμία Ισχύος (W) | 66W |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.50 |
| Ύψος | 106mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.046 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάμετρος | 60mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/50 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Συσκευασία | Paper Window B.Pack |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Γυαλί -Βάση Αλουμινίου/Glass -Aluminium Base |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | Filament |
| Σχήμα Λαμπτήρα | A60 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 360° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Χρώμα Καλύμματος | Διαφανο-Νικελ/Clear-Silver |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 2079564 |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |