ΛΑΜΠΑ LED ΜΙΝΙΟΝ CROSSED FILAMENT 4.5W 480lm E14 2400K 220-240V GOLD DIMMABLE
ΛΑΜΠΑ LED ΜΙΝΙΟΝ CROSSED FILAMENT 4.5W 480lm E14 2400K 220-240V GOLD DIMMABLE
2,65€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-78765
Περιγραφή
ΛΑΜΠΑ LED ΜΙΝΙΟΝ CROSSED FILAMENT 4.5W 480lm E14 2400K 220-240V GOLD DIMMABLE
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 2400K |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 4.5W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 27mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 480lm |
| Ισοδυναμία Ισχύος (W) | 40W |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Ύψος | 98mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,018 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >90 |
| Διάμετρος | 35mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/50 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Συντελεστής Μετατόπισης (DF) | Χωρίς όριο/No limit |
| Συσκευασία | Paper Window B.Pack |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Γυαλί-Βάση Αλουμινίου/Glass-Aluminium Base |
| Ντουί Λαμπτήρα | E14 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Τύπος Led | Filament |
| Σχήμα Λαμπτήρα | C37 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 360° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Χρώμα Καλύμματος | Χρυσό/ Gold |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 1221381 |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |