ΜΙΤΟΤΣΙΜΠΙΔΟ 160mm VDE
ΜΙΤΟΤΣΙΜΠΙΔΟ 160mm VDE
7,71€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-18156
Περιγραφή
ΜΙΤΟΤΣΙΜΠΙΔΟ 160mm VDE
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Κωδικος Προμηθευτη | 6J |
| Χρώμα Προϊόντος | Κόκκινο-Κίτρινο/Red-Yellow |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 1000V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,12 |
| Μήκος | 160mm |
| Πλάτος | 60mm |
| Ύψος | 165mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,12 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/60 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +55°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag-Plastic Label |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-CRV Μέταλλο/Plastic-CRV Steel |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 1 Χρόνο/1 Year |