ΜΠΑΛΑ ΠΛΑΣΤΙΚΗ PMMA Φ40 ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΜΕ ΓΡΙΦΑ
ΜΠΑΛΑ ΠΛΑΣΤΙΚΗ PMMA Φ40 ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΜΕ ΓΡΙΦΑ
35,07€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 153-55303
Περιγραφή
ΜΠΑΛΑ ΠΛΑΣΤΙΚΗ PMMA Φ40 ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΜΕ ΓΡΙΦΑ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.120 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Ύψος | 400mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1.120 |
| Διάμετρος | 400mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/4 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Συσκευασία | Brown Box with Color Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PMMA-ABS |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK07 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |