ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ 3x1.5mm 3m, ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ 3x1.5mm 3m, ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
12,02€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-47040
Περιγραφή
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ 3x1.5mm 3m, ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο-Κίτρινο/Black-Yellow |
| Αριθμός Σούκο | 4 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τύπος Καλωδίου | H05VV-F |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3200W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 13.91A |
| Μήκος | 220mm |
| Προστασία Επαφών | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 70mm |
| Ύψος | 190mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,56 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +50°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυπροπυλένιο-Χαλκός-PVC/PP-Copper-PVC |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Διακόπτης επαναφοράς/Reset switch |
| Προστασία Υπερθέρμανσης | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Διατομή Καλωδίου | 3x1.5mm |
| Μήκος Καλωδίου | 3mtr |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |