ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΚΑΡΟΥΛΙ IP20 ΧΩΡΙΣ ΚΑΛΩΔΙΟ MAX 30m
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΚΑΡΟΥΛΙ IP20 ΧΩΡΙΣ ΚΑΛΩΔΙΟ MAX 30m
17,50€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-47081
Περιγραφή
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΚΑΡΟΥΛΙ IP20 ΧΩΡΙΣ ΚΑΛΩΔΙΟ MAX 30m
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Πορτοκαλί-Μαύρο/Orange-Black |
| Αριθμός Σούκο | 4 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 250V |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3000W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Μήκος | 320mm |
| Προστασία Επαφών | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 170mm |
| Ύψος | 250mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,96 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/4 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +50°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυπροπυλένιο/PP |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Διακόπτης επαναφοράς/Reset switch, max 30m cable (H05VV-F 3G1.5mm2) |
| Προστασία Υπερθέρμανσης | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |