ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΚΑΡΟΥΛΙ IP20 ΧΩΡΙΣ ΚΑΛΩΔΙΟ MAX 50m
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΚΑΡΟΥΛΙ IP20 ΧΩΡΙΣ ΚΑΛΩΔΙΟ MAX 50m
21,05€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-47080
Περιγραφή
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΚΑΡΟΥΛΙ IP20 ΧΩΡΙΣ ΚΑΛΩΔΙΟ MAX 50m
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο /Blacκ |
| Αριθμός Σούκο | 4 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 250V |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3600W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Μήκος | 180mm |
| Προστασία Επαφών | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 299mm |
| Ύψος | 380mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1,05 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +50°C |
| Συσκευασία | Carton Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυπροπυλένιο/PP |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Προστασία Υπερθέρμανσης | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |