ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΚΑΡΟΥΛΙ IP44 3x1.5mm 15m, ΜΕ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΚΑΡΟΥΛΙ IP44 3x1.5mm 15m, ΜΕ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
78,80€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-47200
Περιγραφή
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΚΑΡΟΥΛΙ IP44 3x1.5mm 15m, ΜΕ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Κίτρινο-Μαύρο/Yellow-Black |
| Αριθμός Σούκο | 4 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 230V |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τύπος Καλωδίου | H07RN-F |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 1000W/ 3000W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 13A |
| Μήκος | 305mm |
| Προστασία Επαφών | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 180mm |
| Ύψος | 345mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 5,5 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/2 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Συσκευασία | Color Box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυπροπυλένιο-Καουτσούκ-Χαλκός/PP-Rubber-Copper |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Αυτόματη Τύλιξη/Reel Easy Technology, Διακόπτης επαναφοράς/Reset switch |
| Προστασία Υπερθέρμανσης | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Διατομή Καλωδίου | 3x1.5mm |
| Μήκος Καλωδίου | 15mtrtr |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |