ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟΥ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΚΑΙ 5m ΚΑΛΩΔΙΟ 240V
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟΥ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΚΑΙ 5m ΚΑΛΩΔΙΟ 240V
11,51€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-47000
Περιγραφή
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟΥ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΚΑΙ 5m ΚΑΛΩΔΙΟ 240V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Πορτοκαλί/Orange |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Λαμπτήρα | max 10W led |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τύπος Καλωδίου | H05VV-F |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 410mm |
| Προστασία Επαφών | Όχι/No |
| Ύψος | 410mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1,25 |
| Διάμετρος | Φ91mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/30 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +50°C |
| Συσκευασία | Nylon Shrink Film with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυπροπυλένιο-Χαλκός-PVC/PP-Copper-PVC |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Διατομή Καλωδίου | 2x0.75mm |
| Μήκος Καλωδίου | 5mtr |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |