ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΤΟΙΧΟΥ IP20 3x1.5mm 8+2m, ΜΕ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΤΟΙΧΟΥ IP20 3x1.5mm 8+2m, ΜΕ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
61,43€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-47201
Περιγραφή
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΤΟΙΧΟΥ IP20 3x1.5mm 8+2m, ΜΕ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μπλε/Blue |
| Αριθμός Σούκο | 1 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 230V |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τύπος Καλωδίου | H05VV-F |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 1000W/3000W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Μήκος | 285mm |
| Προστασία Επαφών | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 170mm |
| Ύψος | 335mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 4,6 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/2 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -5°C - +35°C |
| Συσκευασία | Color Box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυπροπυλένιο, Σίδηρος & PVC/PP, Iron & PVC |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Led Καλής Λειτουργιάς/Good Operation Led, Διακόπτης επαναφοράς/Reset switch |
| Προστασία Υπερθέρμανσης | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Διατομή Καλωδίου | 3x1.5mm |
| Μήκος Καλωδίου | 8 + 2mtr |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |