ΜΠΟΥΤΟΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΚΛΙΜΑΚΟΣΤΑΣΙΟΥ-ΛΥΧΝΙΑ ΜΙΝΙ ΛΕΥΚΟΣ ΙΡ20
ΜΠΟΥΤΟΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΚΛΙΜΑΚΟΣΤΑΣΙΟΥ-ΛΥΧΝΙΑ ΜΙΝΙ ΛΕΥΚΟΣ ΙΡ20
2,72€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-12246
Περιγραφή
ΜΠΟΥΤΟΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΚΛΙΜΑΚΟΣΤΑΣΙΟΥ-ΛΥΧΝΙΑ ΜΙΝΙ ΛΕΥΚΟΣ ΙΡ20
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Μέγιστη Ονομαστική Ισχύς (W) | 2400W |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 250V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.049 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 10A |
| Μήκος | 65mm |
| Πλάτος | 65mm |
| Ύψος | 30mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.049 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/200 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +50°C |
| Συσκευασία | Shrink Film with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός & Πλαστικό/Copper & Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |