ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕ ΔΙΧΤΥ ΜΕΤΑΛΛΟ 5ΦΩΤΟ 5XGU10 MAX 5W 1180X100X1180mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA SOLUN
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕ ΔΙΧΤΥ ΜΕΤΑΛΛΟ 5ΦΩΤΟ 5XGU10 MAX 5W 1180X100X1180mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA SOLUN
165,90€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227455582
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕ ΔΙΧΤΥ ΜΕΤΑΛΛΟ 5ΦΩΤΟ 5XGU10 MAX 5W 1180X100X1180mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA SOLUN
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | SOLUN |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 5X5W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 1180mm |
| Πλάτος | 100mm |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 1180mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 2.200 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1,00 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μέταλλο/Metal |
| Ντουί Λαμπτήρα | 5XGU10 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Όχι/No |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class I |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |