ΠΡΟΦΙΛ ΓΩΝΙΑ 2000*18*18 45° PLUS
ΠΡΟΦΙΛ ΓΩΝΙΑ 2000*18*18 45° PLUS
6,48€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-70912
Περιγραφή
ΠΡΟΦΙΛ ΓΩΝΙΑ 2000*18*18 45° PLUS
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.300 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Μήκος | 2000mm |
| Εσωτερικό Πλάτος | 12.3mm |
| Πλάτος | 18.00mm |
| Ύψος | 18mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.300 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Συσκευασία | Κιβώτιο με αυτοκόλλητο\Brown Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-Αλουμίνιο/Plastic-Aluminium |
| Πληροφορίες Προιόντων | 18W/M Max |
| Γωνία Δέσμης | 45° |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |