ΠΡΟΦΙΛ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 2000*17.3*6.65 90° VALUE
ΠΡΟΦΙΛ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 2000*17.3*6.65 90° VALUE
2,63€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-70928
Περιγραφή
ΠΡΟΦΙΛ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 2000*17.3*6.65 90° VALUE
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.092 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Μήκος | 2000mm |
| Εσωτερικό Πλάτος | 15.3mm |
| Πλάτος | 17.30mm |
| Ύψος | 6.65mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.092 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/200 |
| Συσκευασία | Κιβώτιο με αυτοκόλλητο\Brown Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-Αλουμίνιο/Plastic-Aluminium |
| Γωνία Δέσμης | 90° |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |