ΠΡΟΦΙΛ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ UP-DOWN 2000*17*50 PLUS
ΠΡΟΦΙΛ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ UP-DOWN 2000*17*50 PLUS
18,89€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-70917
Περιγραφή
ΠΡΟΦΙΛ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ UP-DOWN 2000*17*50 PLUS
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.542 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Μήκος | 2000mm |
| Εσωτερικό Πλάτος | 12.9mm |
| Πλάτος | 31.90mm |
| Πλάτος Εσοχής | 50mm |
| Ύψος | 16.90mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.542 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20 |
| Συσκευασία | Κιβώτιο με αυτοκόλλητο\Brown Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-Αλουμίνιο/Plastic-Aluminium |
| Γωνία Δέσμης | 90° |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |