ΡΑΓΑΣ DMX512/RDM DECODER RGBW 5A*4CH 12-24VDC MAX20A D4
ΡΑΓΑΣ DMX512/RDM DECODER RGBW 5A*4CH 12-24VDC MAX20A D4
44,56€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-71504
Περιγραφή
ΡΑΓΑΣ DMX512/RDM DECODER RGBW 5A*4CH 12-24VDC MAX20A D4
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Μέγιστη ισχυς εισόδου DC | 4 x (12-24)V |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12-24V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.128 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 2000 / 500Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 4X60-120W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 4x5000mA |
| Μήκος | 69mm |
| Πλάτος | 29mm |
| Ύψος | 17mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.158 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C+55 O°C |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-FPC/Plastic-FPC |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | (Output Watt): 4x(60-120)W |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |