ΡΑΓΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΔΕΗ 3X25A
ΡΑΓΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΔΕΗ 3X25A
9,49€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 500-42156
Περιγραφή
ΡΑΓΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΔΕΗ 3X25A
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Γέφυρα Χαλκού mm (Gacia) | 16 |
| Πόλοι (Gacia) | 4P |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 230/400V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.300 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 25A |
| Μήκος | 17.5mm |
| Πλάτος | 80mm |
| Ύψος | 61.3mm |
| Βραχυπρόθεσμη Ικανότητα Διακοπής (Gacia) | 4.5kA |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.300 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/40 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +50°C |
| Συσκευασία | Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυαμίδιο/ Polyamide |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πιστοποίηση Προιόντος (Gacia) | IEC60898-1 |
| Τύπος σύνδεσης Τερματικού (Gacia) | Καλώδιο/Wire |
| Φορές Λειτουργίας (Gacia) | Ηλεκτρικός:4000 Μηχανικός 10000/Electrical:4000 Mechanical: 10000 |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/ 3 Years |
| Διατομή Καλωδίου | 16mm² |