WiFi ΕΞΥΠΝΗ ΠΡΙΖΑ ΣΟΥΚΟ
WiFi ΕΞΥΠΝΗ ΠΡΙΖΑ ΣΟΥΚΟ
45,38€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 170-00110
Περιγραφή
WiFi ΕΞΥΠΝΗ ΠΡΙΖΑ ΣΟΥΚΟ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 110V-240V |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3600W |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Μήκος | 86 |
| Πλάτος | 42 |
| Ύψος | 86 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 90 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Συσκευασία | Brown box |
| Πιστοποιητικά | IEEE802.11 b/g/n |
| Ένδειξη CE | ΝΑΙ |
| Ασύρματη συχνότητα | 2,4 GHz |
| Υλικό Προϊόντος | Glass +plastic |