ΣΠΟΤ ΓΥΨΙΝΟ ΔΙΠΛΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΕΜΜΕΣΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ 2XGU10 250x135x56mm
ΣΠΟΤ ΓΥΨΙΝΟ ΔΙΠΛΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΕΜΜΕΣΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ 2XGU10 250x135x56mm
12,48€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-53206
Περιγραφή
ΣΠΟΤ ΓΥΨΙΝΟ ΔΙΠΛΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΕΜΜΕΣΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ 2XGU10 250x135x56mm
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12V-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.420 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 6W led |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 250mm |
| Πλάτος | 135mm |
| Κλάση Μόνωσης | Class II |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Ύψος | 56mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1.590 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/6 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +70°C |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Διάσταση Εγκοπής | 253x138mm |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Γύψος/Plaster |
| Ντουί Λαμπτήρα | GU10 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2-5mtr |