ΣΠΟΤ ΓΥΨΙΝΟ ΜΟΝΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ 1XGU10 Φ100x40mm
ΣΠΟΤ ΓΥΨΙΝΟ ΜΟΝΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ 1XGU10 Φ100x40mm
4,04€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-53205
Περιγραφή
ΣΠΟΤ ΓΥΨΙΝΟ ΜΟΝΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ 1XGU10 Φ100x40mm
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12V-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.172 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 6W led |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Κλάση Μόνωσης | Class II |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Ύψος | 40mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.190 |
| Διάμετρος | 100mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/30 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +70°C |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Διάσταση Εγκοπής | Φ103mm |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Γύψος/Plaster |
| Ντουί Λαμπτήρα | GU10 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2-5mtr |