ΣΠΟΤ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛO GU10 ΜΑΥΡΟ
ΣΠΟΤ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛO GU10 ΜΑΥΡΟ
5,16€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-52733
Περιγραφή
ΣΠΟΤ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛO GU10 ΜΑΥΡΟ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο /Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12V-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.128 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 7W led |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Κλάση Μόνωσης | Class II |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Ύψος | 100mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.148 |
| Διάμετρος | 96mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυκαρβονικό /Polycarbonate |
| Ντουί Λαμπτήρα | GU10 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Lampholder GU10 included , Antiyellowing, Flameresistance, Antiglare |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2-5mtr |