ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ IP68 ΜΟΝΟΣ 3-5P (3X2,5)
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ IP68 ΜΟΝΟΣ 3-5P (3X2,5)
5,78€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-11032
Περιγραφή
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ IP68 ΜΟΝΟΣ 3-5P (3X2,5)
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Αριθμός Θέσεων | 3-5 |
| Κωδικος Προμηθευτη | CNP-25-3P |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 250-450V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.060 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP68 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Μήκος | 114mm |
| Πλάτος | 32mm |
| Ύψος | 35mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.060 |
| Διάμετρος | 32mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -40°C - +85°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Νάιλον/Copper-Nylon |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |