ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΡΑΓΑΣ UNIVERSAL 2 ΓΡΑΜΜΩΝ ΓΩΝΙΑΣ ΣΠΙΡΑΛ ΜΑΥΡΟΣ
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΡΑΓΑΣ UNIVERSAL 2 ΓΡΑΜΜΩΝ ΓΩΝΙΑΣ ΣΠΙΡΑΛ ΜΑΥΡΟΣ
5,78€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-59025
Περιγραφή
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΡΑΓΑΣ UNIVERSAL 2 ΓΡΑΜΜΩΝ ΓΩΝΙΑΣ ΣΠΙΡΑΛ ΜΑΥΡΟΣ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.105 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Τύπος Σύνδεσης | Αντάπτορας 2 Καλωδίων/2 Wire Adaptor |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.113 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό-Χαλκος/Aluminium-Plastic-Copper |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/ 5 Years |