ΤΑΙΝΙΑ LED 5 ΜΕΤΡΩΝ 10W 24V CCT 2200-6500K IP68
ΤΑΙΝΙΑ LED 5 ΜΕΤΡΩΝ 10W 24V CCT 2200-6500K IP68
90,43€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-70366
Περιγραφή
ΤΑΙΝΙΑ LED 5 ΜΕΤΡΩΝ 10W 24V CCT 2200-6500K IP68
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 24DC V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | CCT: 2200K - 6500K |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 10W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP68 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 458mA |
| Led Chip/ mtr | 168Chip/mtr |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 1000lm |
| Μήκος | 5mtr |
| Πλάτος | 12mm |
| Watt/ Chip | 0,18W/Chip |
| Μέγεθος Chip | 2835 |
| Ύψος | 4,4mm |
| Lumen/ Chip | 22-26lm/Chip |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,600kg |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 34000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/25/50 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +55°C |
| Συσκευασία | Silver Bag with Sticker |
| Ενεργειακή Κλάση | A+ |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/ Yes |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0,5 sec |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & Πλαστικό/ Copper & Plastic |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Κόβεται ανα | 70mm |
| Lumen/ Watt | 100lm/Watt |
| Επεκτείνεται έως | 20mtr |