ΤΑΙΝΙΑ LED 5M 10W 12V RGB IP20 PRO
ΤΑΙΝΙΑ LED 5M 10W 12V RGB IP20 PRO
19,40€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-70137
Περιγραφή
ΤΑΙΝΙΑ LED 5M 10W 12V RGB IP20 PRO
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Oz | 2 Oz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | RGB |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.140 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 10W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 1,2A |
| Led Chip/ mtr | 60Chip/mtr |
| Μήκος | 5000mm |
| Πλάτος | 10mm |
| Watt/ Chip | 0.30W/Chip |
| Μέγεθος Chip | SMD57 |
| Ύψος | 2.05mm |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.150 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/25/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Συσκευασία | Silver Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Πλαστικό/Copper-Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD5050 |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5sec |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Κόβεται ανα | 50mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Επεκτείνεται έως | 10mtr |