ΤΑΙΝΙΑ LED 5M 14,4W 12V 3000K IP20 VALUE
ΤΑΙΝΙΑ LED 5M 14,4W 12V 3000K IP20 VALUE
10,30€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-70152
Περιγραφή
ΤΑΙΝΙΑ LED 5M 14,4W 12V 3000K IP20 VALUE
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Oz | 2 Oz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.130 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 14.4W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 65lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 1,050A |
| Led Chip/ mtr | 60Chip/mtr |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 677lm |
| Μήκος | 5000mm |
| Πλάτος | 10mm |
| Watt/ Chip | 0.30W/Chip |
| Μέγεθος Chip | SMD68 |
| Ύψος | 2.05mm |
| Lumen/ Chip | 10-12lm/Chip |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.140 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >70 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 17000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/25/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Συσκευασία | Silver Bag with Sticker |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Πλαστικό/Copper-Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD5050 |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5sec |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Κόβεται ανα | 100mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 1 Χρόνο/1 Year |
| Σειρα Προϊόντος | VALUE |
| Επεκτείνεται έως | 5mtr |