ΤΑΙΝΙΑ LED 5M 16W 24V 2700K IP20 PLUS
ΤΑΙΝΙΑ LED 5M 16W 24V 2700K IP20 PLUS
26,55€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-70278
Περιγραφή
ΤΑΙΝΙΑ LED 5M 16W 24V 2700K IP20 PLUS
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Oz | 3 Oz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 24V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 2700K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.160 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 16W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 85lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 750mA |
| Led Chip/ mtr | 240Chip/mtr |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 1360lm |
| Μήκος | 5000mm |
| Πλάτος | 10mm |
| Watt/ Chip | 0.10W/Chip |
| Μέγεθος Chip | SMD714 |
| Ύψος | 1.40mm |
| Lumen/ Chip | 26lm/Chip |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.170 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/25/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Συσκευασία | Silver Bag with Sticker |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Πλαστικό/Copper-Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5sec |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Κόβεται ανα | 12.50mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Επεκτείνεται έως | 10mtr |